شرکت نمونه ۱ – تولید انواع آب میوه

شرکت نمونه ۱ با بهره گیری از آخرین دستاوردهای فنی محصولات خود را با کیفیت مطلوب عرضه می نماید.

آبمیوه که به انگلیسی juice گفته می‌شود مایعی است که بطور طبیعی از میوه یا سبزیجات تهیه می شود. آبمیوه هایی که در بازار عرضه می شوند و معمولا فیبر و یا تفاله ی میوه آن را از آب جدا می کنند، یا به صورت غلیظ موجود هستند (که با مواد کمکی به غلظت طبیعی می رسند) یا به صورت رقیق و طبیعی مصرف می شوند….

آب میوه نمونه 1

نکتار، فرآورده ای است تخمیر نشده ولی قابل تخمیر که از اختلاط آب میوه و یا قسمت‌های قابل خوراک میوه سالم رسیده که با آب و شکر مخلوط می گردد، بدست می آید و می تواند تا ۵۰ درصد دارای آبمیوه طبیعی باشد. ظرفیت تولید شرکت در حال حاضر در حدود ۲۵ هزار لیتر می باشد که در فصول پر مصرف این مقدار افزایش می یابد…

آب میوه نمونه 2

از مشخصات قابل ذکر آبمیوه شرکت نمونه ۱ این است که کلیه مواد اولیه تولید آن دارای کیفیت بالایی است و از شرکت‌های بسیار معروف خارجی و داخلی تهیه می گردد.
آبمیوه های این شرکت در حال حاضر شامل آب پرتقال، آب انگور، سیب، انبه، آناناس، هلو، هویج، پرتقال و چند میوه می باشد.
برنامه افزودن چند طعم جدید و بسیار متنوع در آینده نزدیک، در حال بررسی است و مراحل تکمیلی آن در حال پیگیری می باشد.

تصویر آب میوه 3

آبمیوه کاملا پاستوریزه است و خصوصیت دیگر آن بسته بندی در ظروف شفاف PET (پلی اتیلن ترفتالات) می باشد.
ظروف مورد اشاره قابلیت پر شدن به روش HOTFILL (پر شدن در دمای بالا) را دارد و آبمیوه تولیدی این شرکت تا دمای ۹۰ درجه سانتیگراد پاستوریزه می شود و با همان دما وارد ظروف می شود و درب بندی صورت می گیرد.
ظروف PET مورد مصرف در خود شرکت با دستگاه بسیار پیشرفته ای تولید می شود که همانطور که اشاره شد خاصیت HOTFILL داشته و تا دمای ۹۰ درجه سانتیگراد را تحمل می کند و دفرمه نمی شود و کاملا سعی شده که این ظروف پس از تولید سریعا به خط تولید آبمیوه آورده شود تا از بالا رفتن بار میکروبی به علت انبارش جلوگیری به عمل آید.

آب میوه 4

آب میوه 5

آدرس شرکت: …

تلفن: …

(توضیح: موارد فوق صرفا بعنوان نمونه کار هستند)